
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
Алмазне свердло призначене для точного і чистого сухого або вологого різання керамограніту, кераміки, порцеляни і композитів.
Переваги:
Параметри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Застосування коронки/пилки | Плитка, Кахель, Скло, Штучний камінь, Мармур, Керамограніт, Граніт |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 10 мм |
| Мінімальний діаметр | 10 мм |
| Максимальний діаметр | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Свердло |