105 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
ОПИС
Набір біт для гіпсокартону з обмежувачем PH2 х 65 мм ( 2 шт в наборі) S&R
Обмежувач зйомний,що дозволяє використовувати біту не тільки для роботи з гіпсокартоном, але і як стандартну біту для шуруповерта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&R |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |