163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
Высококачественное сверло по металлу бренда Irwin ,Дания
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Irwin |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |