

980 ₴
Алмазний відрізний диск Bihui DPE125 — це високопродуктивний професійний інструмент, створений для максимально точного різання твердих облицювальних матеріалів. Диск ідеально підходить для формування запилу під кутом 45° на таких матеріалах, як граніт, керамограніт, клінкер, вогнетривкі вироби та сланець, а також забезпечує акуратний різ під прямим кутом 90°.
Завдяки ультратонкому корпусу товщиною 2 мм значно зменшується ширина пропилу та втрати матеріалу. При цьому широкий алмазний шар (25 мм) підвищує продуктивність роботи й збільшує ресурс диска. Міцна спеціалізована сталева основа гарантує стабільність обертання, стійкість до перегріву та деформацій навіть при інтенсивній експлуатації.
Основні переваги:
Виробник: Bihui
Модель: EDGE
Діаметр: 125 мм
Товщина диска: 2 мм
Ширина алмазного краю: 25 мм
Посадковий отвір: 22.23 мм
Тип різання: Сухе різання
Матеріали сумісні для обробки: Граніт, керамограніт, клінкер, вогнетривкі матеріали, сланець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Плитка, Граніт, Кераміка, Керамограніт, Мармур, Штучний камінь |
| Вид обробки | Шліфування, Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка, Зачистний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2 мм |