1 300 ₴
1 274 ₴
Пневматичний пульверизатор YATO YT-2341 застосовується для швидкого і рівномірного нанесення лакофарбових матеріалів (оліфа, лак, фарба, грунтовка, глянець, глазур, емаль) на поверхні із пластику, металу, дерева, кераміки. Використовується в будівництві, меблевої промисловості, автомобільному сервісі. Робота пульверизатора забезпечується за рахунок стисненого повітря. Лак, що знаходиться в баку пульверизатора, і стиснене повітря, що надходить в пульверизатор, утворюють суміш частинок лаку і повітря на виході з сопла пістолета.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 0.3 бар |
| Витрата повітря | 410 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.64 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |